Nasza działalność

Mężczyzno! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszych przedsięwzięciach (niezależnie od Twojego wieku, stanu cywilnego itp.):

Męskie Msze

Co miesiąc spotykamy się w kaplicy w Centrum Duszpasterskim przy kościele św. Rocha na męskiej Mszy św. z konferencją. Zapraszamy w każdy trzeci piątek miesiąca na godzinę 19:15. Męskie Msze były, są i będą otwarte dla wszystkich chętnych.

Małe Kompanie Braci

Spotkanie się raz w miesiącu na Mszy to dla Ciebie za mało? Pragniesz prawdziwych, braterskich relacji w męskim gronie? Chciałbyś mieć za przyjaciół facetów, z którymi możesz swobodnie porozmawiać o wierze, ale też wybrać się na trenig boksu, na paintball czy po prostu na piwo? W takim razie zapraszamy do współtworzenia tzw. małej Kompanii Braci. Na czym to polega?

  1. Zgłaszasz się do nas (przy okazji Mszy lub elektronicznie) - znajdziemy Ci miejsce w istniejącej Kompanii lub pomożemy stworzyć nową. Możesz także zgłosić się do nas z wierzącym przyjacielem czy kumplem z pracy (lub kilkoma!) - pomożemy Wam wystartować.
  2. W utworzonej grupie spotykacie się 2 razy w miesiącu, dyskutując na różne tematy, organizując wspólne wyjścia, oglądając filmy, skłaniające Was do refleksji, podejmując postanowienia - czyli szukacie razem sposobów na kształtowanie Waszej męskości - a poza tym zupełnie na luzie np. gracie razem w piłkę albo jedziecie do któregoś z Was na grilla. Stawiacie sobie ambitny cel zostania przyjaciółmi, a nawet braćmi.
  3. Co miesiąc widzimy się wszyscy razem na męskiej Mszy.

Męskie wyjazdy

Wspólnota Lew Judy co roku wyrusza na pielgrzymkę do Kalisza, do św. Józefa. Ponadto także co roku organizuje weekendowe rekolekcje dla mężczyzn oraz nocne czuwanie różańcowe. Informacje o tych, jak również innych wyjazdach będą umieszczane w stosownym czasie na naszej stronie.

Męskie plutony różańca

O męskich plutonach różańca możesz poczytać na stronie głównej Lwa Judy. Dowódcą plutonu poznańskiego jest Łukasz Siekierski - chętnie odpowie na Twoje pytania, a jeszcze chętniej przyjmie w szeregi nowego żołnierza.

A poza tym?

Rozwijamy się. Nowe pomysły (w tym Twoje!) będą skutkowały pojawieniem się tu nowych inicjatyw.

© 2014 - 2021 Lew Judy - Poznań